רישום לסיירות תשפ"ה

אזור/עיר בארץ
בית ספר נרקיסים
רכזת: הודיה היימן
0504240303
תאריך: 2024-02-18
שעה: 12:00
בית ספר ניגונים שערי תקווה
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 26/02/2024
שעה: 10:00
גרעין רמת ישי
רכזת: הודיה היימן
0504240303
תאריך: 21/02/2024
שעה: 10:30
קדומים- אולפנה בתי ספר יסודי, גנים קומונה וקהילה
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 19/02/2024
שעה: 10:00
כפר תפוח
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 13/02/2024
שעה: 10:00
סיירת אלון מורה
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 28/02/2024
שעה: 10:00
הר ברכה- גני חנ"מ ובית ספר יסודי בנות
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 22/02/2024
שעה: 10:00
סיירת איתמר- קהילה בתי ספר ,מועדונית ליבי, קומונה, מיני נוער
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 11/02/2024
שעה: 10:30
סיירת יישוב אבני חפץ
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 14/02/2024
שעה: 10:00
סיירת יישובים שבי שומרון ועינב
רכזת: יעל לבן
+972 0542135207
תאריך: 26/03/2024
שעה: 10:00
בי"ס יסודיים ירושלים
רכזת: מיכל מלכא
0546656992
תאריך: 18/02/2024
שעה: 9:30
בית אל
רכזת: אדוה כהן
+972 0559860532
תאריך: 13/02/2024
שעה: 9:30
שילה
רכזת: אדוה כהן
+972 0559860532
תאריך: 27/02/2024
שעה: 9:30
מעלה מכמש
רכזת: אדוה כהן
+972 0559860532
תאריך: 20/02/2024
שעה: 9:30
כוכב השחר
רכזת: אדוה כהן
+972 0559860532
תאריך: 20/02/2024
שעה: 11:00
ביה"ס היסודי כפר אדומים
רכזת: מיכל מלכא
0546656992
תאריך: 20/02/2024
שעה: 11:30
מדרשת 'מבראשית' מדרשת שילוב בשדות נגב והסביבה 3
רכזת: דניאלה בר חן
0526459141
תאריך: 28/02/2024
שעה: 10:00
סיירת גרעין הראל שומרון 2
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 21/02/2024
שעה: 10:00
בית ספר נעם- יסודי ממלכתי דתי
רכזת: רעות בן שמעון
0503778875
תאריך: 20/02/2024
שעה: 9:30
אהרן הראה בנות- יסודי ממלכתי דתי
רכזת: רעות בן שמעון
0503778875
תאריך: 26/02/2024
שעה: 9:15
אהרן הראה- בנים יסודי ממלכתי דתי 2
רכזת: רעות בן שמעון
0503778875
תאריך: 26/02/2024
שעה: 9:15
בית ספר יסודי ממלכתי דתי יבנה
רכזת: רעות בן שמעון
0503778875
תאריך: 25/02/2024
שעה: 9:15
מדרשת 'מבראשית' מדרשת שילוב בשדות נגב והסביבה 2
רכזת: דניאלה בר חן
0526459141
תאריך: 21/02/2024
שעה: 10:00
מדרשת 'מבראשית' מדרשת שילוב בשדות נגב והסביבה
רכזת: דניאלה בר חן
0526459141
תאריך: 14/02/2024
שעה: 10:00
אפיקים בנגב
רכזת: חן עמידן
+972 0522290270
תאריך: 15/02/2024
שעה: 11:30
תאירי - מדרשת שילוב
רכזת: חן עמידן
+972 0522290270
תאריך: 14/02/2024
שעה: 18:00
סיירת ישוב אדם
רכזת: חדווה ישי
0544309019
תאריך: 18/02/2024
שעה: 10:00
סיירת גרעין כוכב יעקב
רכזת: חדווה ישי
0544309019
תאריך: 27/02/2024
שעה: 10:00
סיירת גרעין עלי
רכזת: חדווה ישי
0544309019
תאריך: 13/02/2024
שעה: 10:00
חריש- בתי ספר יסודי - ממ"ד
רכזת: שרה לובט
0549174631
תאריך: 14/02/2024
שעה: 10:30
בית ספר נועם ממ"ד פרדס חנה- שילוב אם מדרשת בארי
רכזת: שרה לובט
0549174631
תאריך: 11/02/2024
שעה: 10:30
מדרשת שילוב בארי-תקני חינוך (הנדיב ובית ספר הרים)
רכזת: שרה לובט
0549174631
תאריך: 03/03/2024
שעה: 10:30
חריש- כנפי רוח בנות
רכזת: שרה לובט
0549174631
תאריך: 2024-02-20
שעה: 10:30
סיירת גרעין מיטב- קרני שומרון
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 15/02/2024
שעה: 10:00
סיירת פסגות
רכזת: חדווה ישי
0544309019
תאריך: 22/02/2024
שעה: 10:00
בית ספר קריית עמל
רכזת: הודיה היימן
0504240303
תאריך: 18/02/2024
שעה: 9:30
בית ספר המשלב מיתרים - קרית טבעון
רכזת: הודיה היימן
0504240303
תאריך: 11/02/2024
שעה: 9:30
סיירת בבני עייש
רכזת: דנה ישראל
0523529030
תאריך: 19/02/2024
שעה: 10:30
סיירת אלקנה
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 12/02/2024
שעה: 10:00
בי"ס יסודיים
רכזת: דנה ישראל
0523529030
תאריך: 21/02/2024
שעה: 10:30
סיירת ישוב צופים
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 25/02/2024
שעה: 10:00
אולפנת רבבה
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 18/02/2024
שעה: 10:00
סיירת גרעין הראל שומרון
רכזת: דניאלה ברוור
0586119567
תאריך: 14/02/2024
שעה: 10:00