כפר הנוער כנות

טלפון: 0523529030
שם הרכזת: דנה ישראל
תקנים: 4
/ 0 פנויים
כתובת: באר טוביה

תיאור השירות:

בין צומת אשדוד לגדרה שוכן כפר הנוער כנות. כפר הנוער כנות הינו קהילה חינוכית המהווה בית חם תומך ומצמיח לכ- 600 תלמידים, מתוכם כ- 370 תלמידי פנימייה. בביה”ס פועלים על-פי תפישה חינוכית העוסקת בעיקרון- “חנוך לנער ע”פ דרכו” וכך, נותן מענה לטווח רחב של רמות לימודיות, תחומי עניין וצרכים שונים של תלמידים, מעודד השגיות ומיצוי היכולת הלימודית תוך מתן מסגרת מכילה, תומכת ותנאים המאפשרים לתלמיד להביא לידי ביטוי את הכוחות ונקודות החוזק הטמונות בו. בנות השירות עובדות עם תלמידי חטיבת הביניים בצורה פרטנית או בקבוצות קטנות במטרה לקדם אותם מבחינה לימודית, אישית וחברתית ולוקחות גם חלק פעיל בפעילויות החינוכיות והחברתיות בבית הספר. השירות מאפשר לבת להעמיק את הקשרים עם בני הנוער גם מחוץ למסגרת ביה"ס. בנות השירות משתלבות במרכז החינוכי, חוגים ופעילויות חברתיות. צוות הכפר מקסים, קשוב ופתוח מאד ליוזמות מצד הבנות בשלל תחומים.

תיאור התפקיד:

תפקיד בת השירות בכפר הנוער כנות מגוון מאוד וכולל תגבור וקידום לימודי לנערים ונערות עם לקוויות למידה. עזרה בארגון והובלת פעילויות חברתיות.

דרישות התפקיד:

בנות בעלות ראש גדול, יוזמה אישית, פתיחות ומסוגלות לעבוד עם בני נוער ולקדם אותם לימודית ואישית. ובעיקר רצון גדול להוביל ולהשפיע.

רוצה לשמוע עוד?

545 (1)

מבולבלת? לא יודעת איך להתחיל?

מחפשת שירות עם משמעות?

תני ליועצות ההכוונה שלנו לעזור לך!

דילוג לתוכן