סיירת גרעין עלי

בסיירת נפגש עם רכזות ממחלקת קהילה להכרות עם היישוב והאוכלוסייה המיוחדת והמגוונת ביישוב ולאחר מכן סיור בתקני הבוקר:
גן חינוך מיוחד בעלי, בתי ספר היסודיים (ממ"ד בנים, ממ"ד בנות, תורני בנות) מועדונית רווחה לילדים. בנוסף, תכירי את תקני הצהריים הכוללים ריכוז גרעין נחשון של בנ"ע, מועדונית עולים, מועדון קשישים, משפחות רווחה ומשפחות צמי"ד.

בגן חינוך מיוחד בת השרות במקום היא חלק משמעותי מצוות הגן, מעורבת בתהליך החינוכי, בקשר אישי יומיומי עם הילדים והצוות, מלמדת ומקדמת תוך כדי משחק ויצירה לפי תוכנית לימודים אישית המותאמת לכל ילד וכך מלווה את הגדילה וההתפתחות של הילדים בראשית דרכם הלימודית.

בית ספר כרמי חן ממ"ד לבנות, כיתות א-ו בית ספר נעים ומתוק לבנות עלי. בת השירות בבית הספר, עובדת עם בנות ומקדמת אותן לימודית במקצועות שונים. היא נותנת גם מענה רגשי לבנות שצריכות קשר אישי ותשומת לב מיוחד. בהתאם לרצונותיה וכישוריה היא יכולה לקחת על עצמה פרוייקטים שונים: הפסקה פעילה, שעת סיפור, ריכוז ועדות עם תלמידות וכד

בית ספר תורני בנות שירת חנה, כיתות א-ח בית ספר קטן ומשפחתי לבנות עלי והסביבה.
צוות שרואה אותך ודואג לך! להיות בת שירות בשירת חנה זה להיות איפה שצריך, ותמיד צריך בפרטני, בעבודה בקבוצות, בחורשה, לעזור במשרד או סתם להיות שם בשביל ילדה שצריכה עכשיו חיבוק...להיות בת שירות בשירת חנה זה לא שאת מתאימה את עצמך לתפקיד אלא שהתפקיד מותאם אלייך ואת מוציאה דרכו את כל הכישורים שלך...להיות בת שירות בשירת חנה זה להיות חלק ממשפחה!!

בית ספר ממ"ד בנים מעיין חיים, כיתות א-ו. בת השירות בבית הספר עובדת עם תלמידים בפרטני/קבוצות בעזרה לימודית/רגשית/חברתית. עבודה משותפת על ימי שיא ופרוייקטים במהלך השנה, יש ליווי וקשר מקצועי ואישי עם צוות מורות נפלא ומקום ליזום ולהנהיג דברים חדשים.

מועדונית לילדים בסיכון. נדרשת בת שירות עם לב רחב, מסורה, אכפתית, שאוהבת ילדים, אחראית, בעלת יכולת עבודה בשיתוף פעולה עם צוות. שרוצה להיות משמעותית בעבודה עם ילדים מבתים לא קלים. שעות 13:00-17:00 העבודה היא רגשית לימודית וחברתית. ניתן לשילוב עם מועדון קשישים בשעות הבוקר.

בואי להיות חלק מקהילה מיוחדת ואיכותית, מקום עם איכות חיים ואוויר הרים

מה להביא?

נא להצטייד בתמונת פספורט ואת הטופס "ראיון אישי קצר "אותו ניתן להוריד מהאתר של חיבור חדש ולמלא
טלפון: 058-7675212
שם הרכזת: רעות בן כמון
תאריך הסיירת: 2022-03-06
שעה: 10:00:00
נקודת מפגש: מרכז עולמות - עלי

אזור הסיירות נעול למשתמשים רשומים בלבד. ההרשמה לאתר פשוטה ומהירה

כניסה

כניסה לאזור האישי

עמותת חיבור חדש

כניסה לאזור האישי

עמותת חיבור חדש

הצטרפות והרשמה

עמותת חיבור חדש

[RM_Form id='1']
545 (1)

מבולבלת? לא יודעת איך להתחיל?

מחפשת שירות עם משמעות?

תני ליועצות ההכוונה שלנו לעזור לך!

דילוג לתוכן